fbpx
Lajme

LAJM I FUNDIT/ Të shtëna me a.rmë t.r.ondisin qytetin, një 29-vjeçar…dalin të dhënat e para

Durrës Më datë 15.10.2019, rreth orës 00:45, në lagjen nr.4 Durrës është q ëlluar me a rmë z jarri tip p istoletë mjeti tip “Volswagen”, i parkuar, në pronësi të shtetasit I.B., 29 vjeç, banues në Durrës. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes., identifikimin dhe kapjen e autorit. Materialet u referuan ne Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button