Lajme

LAJM I FUNDIT/ V.r.asje në Shkodër, qëllohet 43-vjeçari. Policia jep detajet e para

Shkodër/ Informacion paraprak Me datë 06.11.2019, rreth orës 11:40, në fshatin Sumë, Njësia Administrative Pult, Shkodër, në rrethana ende të paqarta është q ëlluar me a rmë z jarri shtetasi Gjergj. Krygja. 43 vjeç, i cili ka ndërruar jetë. Në drejtim të vendngjarjes janë nisur shërbimet e policisë dhe grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close