Lajme

LAJM I FUNDIT/ Vlorë/ Makina përpla.set me biçikletën, plago.set rëndë një person (Foto/Video)

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në Vlorë ku i plagosur rëndë ka mbetur një person që udhëtonte me biçikletë. Ende nuk është mësuar mosha dhe identiteti i të lënduarit, teksa ky i fundit është goditur nga një automjet tip Volkswagen. I lënduari është dërguar me urgjencë në spital, ndërsa policia ka nisur hetimet.

Vijon me detaje të reja…

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close