Lajme

Lajmi fundit/ Ῥlağosje me ṭhiḳë në Tiranë (video)

Një pl ago sje me th ikë ka ndodhur këtë mbrëmje në Tiranë. “BalkanWeb” sjell pamjet e para nga vendngjarja, ku shihet një person i shtrirë në tokë.

Në vendngjarje ka mbërritur menjëherë policia, e cila ka rrethuar zonën me shirit dhe vijon hetimet për zbardhjen e shkaqeve të pl ago sjes, si dhe identifikimin dhe kapjen e autorëve të përfshirë.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 20:45, në bulevardin “Zhan D’ark” dyshohet se gjatë një konflikti të çastit, një shtetas ende i paidentifikuar ka goditur me një mjet prerës (t hikë) shtetasin e mitur me iniciale J. K., rreth 15 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekut. Menjeherë në vendngjarje kanë shkuar sherbimet e Policisë dhe kanë bërë rrethimin e zonës dhe po vijojnë kontrollin e saj me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorit. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: