fbpx
Lajme

LAJMI I FUNDIT/ Aksi dent i rëndë me pas ojë vd ekjen, humb jetën 49 vjeçarja (Emri)

Një aksi dent me pasojë vd ekjen e një 49- vjecareje ka ndodhur në Malësinë e Madhe. Gazetari Senad Nikshiqi raporton për ‘BalkanWeb’ se një automjet i drejtuar nga Besnik Jubani ka përp lasur për vd ekje Albana Çulajn në fshatin Pjetroshan.

Aksidenti sipas Policisë ka ndodhur rreth orës 18:25 dhe drejtuesi i automjetit Besnik Jubani me banim në Shkodër është shoqëruar në Drejtorinë Vendore të Policisë Shkodër.

NJOFTIMI I POLICISË

Malësi e Madhe/Informacion paraprak

Më datë 16.02.2020, rreth orës 18:25, në fshatin Pjetroshan, Malësi e Madhe mjeti me drejtues shtetasin B. J. 51 vjeç, banues në Shkodër, ka aksi dentuar shtetasen A. Ç. 49 vjeçe, banuese në Koplik, ku si pasojë ka ndërruar jetë

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar ne ambientet e D. V. P. Shkodër për veprime të mëtejshme. Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksi dentit/balkanw

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button