Lajme

Lajmi i fundit, Aksident në afërsi të fshatit Gjorm. Automjeti përfundon në kanal

Aksident i rëndë në afërsi të fshatit Gjorm. Automjeti tip Ford përfundon në anë të rrugës në kanal. Në vend po punohet për projektin e rrugës së lumit të Vlorës. Plagoset  drejtuesi i mjetit, por ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Automjeti ka marre dëmtime të shumta. Në vendngjarje ndodhet policia dhe po punon për shkakun e aksidentit. Pakujdesia e shoferit mund ti kish marre dhe jetën.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close