Lajme

Lajmi i fundit! Ekzêkùtohet me årmë zjårri brenda makinës së tij biznesmeni 55-vjeçar (Emri)

Qyteti i Laçit është tronditur këtë mëngjes nga një at entat të bërë në zonën e quajtur Sanxhak.  Gazetarja Doriana Bezat, raporton për “BalkanWeb”, se i vd ekur ka mbetur biznesmeni 55-vjeçar, Pilot Rroli.

Nga informacionet e para mësohet se vik tima ishte duke udhëtuar me mjetin e tij, ku është që lluar me ar më.

Shërbimet e policisë, kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe kanë rrethuar zonën. Po ashtu, janë ngritur edhe pika kontrolli, me qëllim kapjen e autorit/ve.

Drejt Laçit, janë nisur dy grupe të FNSH si dhe një grup me specialistë të Departamentit të Policisë Kr iminale, të cilët do të zbardhin të tjera detaje nga kjo ngjarje e rëndë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: