fbpx
Lajme

LAJMI I FUNDIT/ Fuoristrada del nga rruga, humbin jetën dy persona, 8 të tjerë të pl agosur

Dy persona kanë humbur jetën dhe tetë të tjerë janë pla gosur mbrëmjen e sotme në Gramsh, si pasojë e një ak sidenti.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Çekrez, ku sipas “Balkan Web”, një makinë fuoristradë tip ‘ML’ ka dalë nga rruga. Paraprakisht dyshohet se personat që kanë qenë në automjet kanë qenë sirianë. Për momentin nuk dihen të tjera detaje për ngjarjen e rëndë, ndërsa Policia ka nisur hetimet.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button