Lajme

Lajmi i fundit. Gjendet te koshi plerave kallashi në lagjen Pavarësia në Vlorë

Pak minuta me pare eshte gjetur nje arme te koshat e plerave  tip kallash ne lagjen Pavaresia ne Vlore. Policia ndodhet ne vendngjarje .

Policia është njoftuar nga punonjësit e gjelbërimit dhe pastrimit, të cilët duke pastruar kosha kanë konstatuar edhe armën.

Aktualisht arma është marrë me qëllim ekzaminimin e saj, për të mësuar nëse rezulton të jetë përdorur në ngjarje kriminale. Vijon

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close