Lajme

LAJMI I FUNDIT/ Makina del nga rruga, përfundon në humnerë

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur këtë pasdite në aksin Burrel-Tiranë, në vendin e quajtur Shkopet. Ka qenë një automjet i cili ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në humnerë. Mësohet se nga aksidenti ka humbur jetën drejtuesi i automjetit.

Nuk dihet ende identiteti i viktimës, ndërkohë që në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia. Shkak për aksidentin dyshohet të ketë qenë lagështira në rrugë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close