Lajme

Lajmi i fundit, Makina digjet para bashkisë Vlorë (Video\Emri)

Një automjet është përfshirë nga flakët në Vlorë. Policia thotë se ngjarja ka ndodhur në orët e mbrëmjes, në lagjen “15 Tetori” para Bashkisë së qytetit “Ka marrë flakë automjeti tip furgon Volskwagen Kaddy në pronësi të shtetasit Fatjon Pashku.”, thuhet në njoftimin e policisë. Sipas burimeve pronari i makinës është Fatjon Pashku, me origjinë nga Delvina por  jetonte prej kohësh në Vlorë. Grupi hetimor po punon në lidhje me sqarimin e rrethanave dhe zbardhjen e rastit. 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: