Lajme

LAJMI I FUNDIT/ Përplaset Smarti në aksin rrugor Lezhë-Shëngjin

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Lezhë-Shëngjin, burimet për “Faxnews” bëjnë të ditur se si pasojë e përplase kanë mbetur të lënduar shoferi i automjetit tip ”Smart” dhe pasagjeri i tij.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes, ndërkohë që aksidenti ka shkaktuar trafik në këtë aks rrugor pasi njëri krah i rrugës është i bllokuar. Sipas informacioneve, dy shtetasit e plagosur janë nisur drejt Spitalit Rajonal të Lezhës, ndërkohë që forcat blu po punojnë për të zbuluar shkaqet kryesore të aksidentit të ndodhur këtë të diel.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close