Lajme

VIDEO\ Land Rover-i përplas motorin në Novoselë, drejtuesi rëndë në spital

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mesditë në Novoselë, Vlorë. Një mjet tip “Land Rover”, i cili është futur në kundravajtje në rrethrrotullim, ka përplasur një motor. Për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorit, i cili ndodhet në  gjendje të rëndë në spital. Policia ka mbëritur në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close