fbpx
Lajme

Lanë Dritan Dajtin të shkonte te okulisti në Bllok/ Furtunë shkarkimesh në strukturat drejtuese të burgut Peqin! Lirohet nga detyra dhe mjeku

Lanë Dritan Dajtin të shkonte te okulisti në Bllok/ Furtunë shkarkimesh në strukturat drejtuese të burgut Peqin! Lirohet nga detyra dhe mjeku.

lajm ne perditesim…

/Shqiptarja.com

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button