Lajme

Lediana zbut debatin me ish- konkurrenten e “Përputhen” “Melisa është e talentuar”

Debatet mes Melisës dhe Ledianës janë zbutur dhe këtë e tregoi kjo e fundit. Në një intervistë televizive, ish- konkurrentja u pyet për përplasjen online me Melisën. Pa ngurruar, Lediana tregoi se Melisa ka talent dhe zë shumë të mirë, duke theksuar se debatet mes tyre u zmadhuan nga mediat.

Gjithashtu, ajo shprehet se mes tyre nuk ka as shoqëri as miqësi.  “Ajo ka jetën e vetë, unë timen, thjesht në një emision tha që unë jam fallco, gjë që nuk është e vërtetë dhe nuk mund të flasësh për dikë pa qenë prezent. Aq më pak kur ti vetë ke bërë shumë veprime që bien në kundërshtim me fjalët që po thua”, tha Lediana.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: