Lajme

Ledjana i bën Mevlanit komentin më të ëmbël

Pak ditë më parë Ledjana bëri të ditur se ajo dhe Mevlani po kalonin një krizë në marrëdhënien e tyre, prandaj dhe nuk ndiqeshin më në rrjete sociale. Mirëpo, gjejeni çfarë? Dyshja janë pajtuar dhe kanë filluar ta ndjekin sërish njëri-tjetrin në Instagram. Për më tepër, vetëm së fundmi, Ledjana ka lënë një koment shumë të ëmbël në një foto të Mevlanit.

“Do të lodh sa të dobësohesh edhe pak, e pastaj s’ka më. Bëj shaka se je shumë cute, suksese sonte në Prishtinë”, i ka shkruar ajo. Kujtojmë se Ledjana merret me palestër dhe siç duket po sigurohet që dhe Mevlani të veprojë po njëlloj.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: