Lajme

Lëkundje të forta sizmike në Elbasan, ndjehet dhe në Tiranë dhe disa qytete të tjera

Lëkundje tërmeti janë ndjerë pasditen e sotme në Tiranë dhe në qytetin e Elbasanit. Sipas të dhënave të para, tërmeti ishte me magnitudë 4.2.
Epiqendra e tërmetit ka qenë në Shezë të Elbasanit dhe thellësia e tij ishte 10 km.

Lëkundje të forta sizmike në Elbasan, ndjehet dhe në

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close