BotaLajme

Letra e fundit/ Burri vret 5 fëmijët, gruan, vjerrën dhe veten: Nuk më manipuloni dot mua!

Një baba në SHBA, pasi vrau të gjithë familjen, i dha fund jetës së tij duke lënë një shënim të çuditshëm. Shteti amerikan i Utah është tronditur nga krimi i tmerrshëm i babait që vrau pesë fëmijët e tij, gruan dhe vjehrrën. Më pas ai qëlloi veten duke lënë një shënim vetëvrasjeje. Në të ai akuzoi gruan e tij për manipulimin e tyre dhe u paraqit si viktimë.

“Nuk duroj dot një ditë tjetër. Ne nuk do të jemi barrë për shoqërinë. Vazhdova të kërkoja ndihmë dhe ju nuk më dëgjuat. Më mirë të kalbej në ferr sesa të duroja një ditë tjetër manipulimi dhe kontrolli mbi mua ,” vazhdoi në shënimin e tij Michael Haight, i cili qëlloi për vdekje vajzat e tij Macie, Briley, Sienna dhe djemtë Ammon dhe Gavin, gruan e tij Tausha , por edhe nënën e saj 78-vjeçare, Gail Early.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close