Lajme

Levan-Tepelenë, automjeti plas motoristin

Drejtuesi i një motori ndërroi jetë, pasi u përplas nga një makinë në aksin Levan-Tepelenë.
TEPELENË-Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar pak momente më parë në aksiden Levan-Tepelenë. Mësohet se një makinë është përplasur me një motor. Si pasojë e përplasjes, drejtuesi i motorit ka ndërruar jetë. Në vendngjarje ka shkuar me urgjencë policia dhe ambulanca. Hetuesit ndërkohë kanë nisur punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close