Lajme

Lëvizje në policinë e Vlorës, emërohet shefi i ri i komisariatit!

Janë bërë disa ndryshime në komisariatet e policisë së Vlorës dhe Lushnjes.

Mësohet se Emiljano Duqi është emëruar drejtuesi i ri i komisariatit të Vlorës.

Ndërkohë drejtuesi aktual, Agim Basha është transferuar nga Vlora dhe është emëruar si shef komisariati në Lushnje.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close