Lajme

Lezhë, “Benz”-i përplaset me një kamion, plagoset drejtuesi i autoveturës

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën e Tales në Lezhë. Një automjet tip “Benz” është përplasur me një kamion dhe për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i autoveturës. I dëmtuari është transportuar drejt spitalit Rajonal të Lezhës. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton shkaqet.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: