fbpx
Lajme

Lezhë, ‘benzi’ p.ërp.laset me betonieren, më pas me furgonin

Një ak.sident i rë.ndë ka ndodhur minutat e fundit në rrugën që lidh Lezhën me Fushë Krujën. Sipas njoftimeve paraprake, disa mjete janë përfshirë në ak.sident në një zonë pranë rrugës që shkon për në Ishull Lezhë. Mjeti ‘benz’ ka përplasur edhe një furgon mallrash. Nga fotot duket një automjet Mercedes që është ndarë në mes dhe është shtypur nga për.plasja me një betoniere. Rruga është bllokuar nga policia për shkak të a.ksidentit.

Nga ak.sidenti ka mbetur i pla.gosur një person. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të saj.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button