Lajme

Lezhë, dy makina përplasen kokë më kokë, ka të plagosur, detajet e para

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Lezhe-Shëngjin, pranë lagjes “Xhenjo”. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se janë përplasur dy automjete dhe raportohet për 4 persona te plagosur. Ata janë dërguar për ndihme mjekësore ne spital, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close