Lajme

Lezhë, ja momenti kur të plagosurit nxirren nga makina dhe merren nga ambulanca (Video)

Kanë mbetur të plagosur dy të rinj pasditen e sotme në një aksident në Lezhë. Ngjarja ndodhi në dalje të qytetit, teksa nuk dihen ende identitetet e tyre.

Një mjet tip “Range Rover” u përplas me një mjet tip “Peugot”, çka solli dhe plagosjen e dy pasagjerëve në këtë të fundit.

Ky është momenti kur të plagosurit nxirren nga mjeti dhe transportohen me ambulancë në spital. Paraprakisht raportohet se gjendja e të plagosurve është serioze.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: