Lajme

Lezhë, Makina merr flakë në lëvizje

Një automjet është perfshirë nga zjarri në aksin rrugor Leshe-Milot. Ende nuk dihen shkaqet e zjarrit, policia kanë shkuar drejt vendit të ngjarjes. Nuk raportohet për të lënduar.

Lezhë/Informacion paraprak Më datë 05.06.2021, rreth orës 14:20 , jemi njoftuar nga shtetasi B. Ll.,se në aksin rrugor Milot-Lezhë, se automjeti tip “Volkswagen” me të cilin udhëtonte ka marrë flakë në ecje.

Nuk ka asnjë person të dëmtuar,vetem demë materiale. Sherbimet e Policisë dhe grupi hetimor në vendngjarje po punojnë për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes, ku paraprakisht dyshohet si pasojë e një defekti teknik. Foto ilustruese.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: