Lajme

Lezhë, makina përplas për vdekje një këmbësor

Një aksident fatal ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të diele në hyrje të qytetit të Lezhës, ku një makinë ka përplasur një këmbësor.

Gazetrja Brixhilda Deda bën me dije për Top Channel se goditja ka qenë e fortë dhe këmbësori ka humbur jetën teksa po transportohej për në spital.

Autoritetet ndodhen në vendngjarje duke hetuar rrethanat e aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close