Lajme

Lezhë/ Përmbyset makina, 2 të plagosur rëndë dërgohen me urgjencë në Tiranë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Laç-Mamurras, ku një makinëkadalë ngarruga dhe është kthyer përmbys. Për pasojë, janë plagosur 2 persona të cilët janë dërguar me urgjencë në spitalin e Traumës në Tiranë. Policia ndodhet në vendngjarje për të hetuar shkaqet e aksidentit të ndodhur.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close