Lajme

Lezhë, qëllohet drejt një automjeti në lëvizje

Të shtëna me armë janë shënuar në dalje të Lezhës rreth orës 20:00. Mësohet se një automjet në lëvizje ka qëlluar në drejtim të një automjeti tjetër tip foristradë, “Benz ML”.

Mësohet se shënjestër kanë qenë dy persona që po udhëtonin në makinën Mercedes Benz tip ML me mbiemër Preçi nga Miloti. Fatmirësisht personat kanë mundur t’u shpëtojnë plumbave. Policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur punën për zbardhjen e plotë të dinamikës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close