Lajme

Lezhë/ Sekuestrohen 15 m3 dru pa dokumentacion, pranga 54-vjeçarit

Në Lezhë është goditur një rast i prerjes së paligjshme të pyjeve.

Një 54-vjeçar u arrestua në flagrancë pasi u konstatua në aksin rrugor “Rrëshen-Rrubik”, duke transportuar me kamion, 15 m3 dru zjarri pa dokumentacionin përkatës.

Kamioni dhe sasia e druve u sekuestruan në cilësinë e provës materiale

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close