Lajme

Lezhë, Shoqërohen 7 persona

Lezhë , Specialistët për H etimin e K rimit në Komisariatin e Policisë Mirditë kanë a rrestuar në flagrancë, për veprën penale “Marrëdhënie s ek suale ose h omose ksuale me d hunë me të mitur të moshës 14-18 vjeç” kryer në bashkëpunim, shtetasit A. K., 31 vjeç, A. M., 27 vjeç, E. T., 30 vjeç, N. Ll., 44 vjeç dhe A. Gj., 17 vjeç, pasi d yshohen se me anë të s hantazheve, në bashkëpunim me njëri-tjetrin, kanë kryer marrëdhënie s eksuale me d hunë me një shtetase 15-vjeçare. Personat e a rrestuar për ngjarjen janë: Artan Kaçorri, Albert Molla, Ermal Tarazhi, Nikë Lleshi dhe A.Gj, shtetasi 17 vjeçar.

-Specialistët e Sektorit të Qarkullimit Rrugor bënë a rrestimin e shtetasve:  Gj. K., 62 vjeç, pasi është konstatuar nga shërbimet e Policisë, në aksin rrugor Lezhë-Milot, duke drejtuar mjetin në g jendje të d ehur;

  1. B., 53 vjeç, banues në Lezhë, pasi është konstatuar nga shërbimet e Policisë, në aksin rrugor Shkodër-Lezhë, duke drejtuar pa leje drejtimi një motomjet pa targa. Materialet h etimore iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Lezhë, për veprime të mëtejshme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: