Lajme

Librazhd/ 42-vjeçari varet në pemë, detaje

Librazhd/ Informacion paraprak Më datë 31.05.2021 , rreth orës 14:20, në fshatin Dragostunjë, Librazhd, në rrugën hekurodhore “tuneli i trenit Dragostunjë”, d yshohet se është v etëv arur në një pemë , shtetasi G. L., 42 vjeç, banues në Pogrades. Grupi h etimor po punon për zbardhjen dhe dokummentimin e plotë të rrethanve të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: