Lajme

Linda Morinës i humb shoqja, shpërblen me 100 euro kush ia gjen

Linda Morina u be senzacion për shkak të këngëve me çifteli, të krijuara nga vetë ajo. Linda i ka kënduar heronjëve, politikanëve, këngëtarëve, artistëve dhe gjithashtu ka bërë diss-a për disa rep artistë.

Senzacionini i saj u rrit me postimet në rrjete sociale. Ajo, së fundi ka treguar se i ka humbur një shoqe për të cilen thotë se nëse e gjen dikush, ajo do ta shpërblejë me 100 euro dhe një drekë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: