Lajme

Lindita Nikolla del në bulevard, studentët e përzënë

Ministrja e Arsimit Lindita Nikolla ka dalë në protestën e studentëve por është pritur me ovacione dhe ulërima pakënaqësie. Kjo ka bërë që ajo të kthehet sërish brenda Ministrisë.

Studentët vijojnë të jenë  para Ministrisë së Arsimit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close