Lajme

LIVE/ Tensione në qendrën e numërimit në Vlorë, përplasje mes vëzhguesve të PS e LSI për 1 votë

Konflikt mes komisionerve të partisë socialiste dhe atyre të lëvizjes socialiste për integrim dhe partisë demokratike për disa vota të cilat janë të shënuara i përkasin Lsi por për shkak të shënimit i kanë shpallur fillimisht të pavlefshme dhe më pas ja kanë kaluar Ps.Denoncimin e ka bërë Griselda Myslymi e dyta e listës së Lsi për Vlorën

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close