Lajme

Llogara, bllokohen 12 mjete ndërtimi dhe tre autobusë, shkak një bot çimentoje

Një incident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Llogara.

Siç shihet edhe nga foto një bot çimentoje ka bllokuar qarkullimin. Në të dyja anët e kalimit qarkullimi i automjeteve po kryhet me vështirësi.

Ndërkohë raportohet se të bllokuara kanë mbetur 12 mjete ndërtimi dhe 3 autobusë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close