Lajme

Llogara, makinat përplasen “kokë më kokë” (VIDEO)

Një aksident automobilistik ka ndodhur sot në zonën e njohur turistike të Llogarasë. Aksidenti ka ndodhur këtë pasdite, ndërsa bëhet me dije se dy makina janë përplasur me njëra –tjetrën. Automjetet janë përplasur kokë më kokë , duke shkaktuar dëme materiale të konsiderueshme. Policia dhe grupi hetimor janë në vendngjarje dhe po hetojnë gjithcka ka ndodhur.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: