Lajme

LSI humbet përfundimisht shanset për mandatin ne Vlorë!

LSI humbet përfundimisht shanset për mandatin ne Vlorë! Themeluesi i partisë i pari në listën e Tom Doshit! Namik Jahaj themelues dhe një nga shtyllat me te forta të LSI në Vlorë largohet nga kjo parti. Ai do të kryesoi listën e PSD ne Vlorë. D.Z

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: