fbpx
Lajme

LSI kalon në zgjedhje brenda partisë, nis procesi i votimit në të gjithë vendin

Anëtarët e Lëvizjes Socialiste për Integrim do të votojnë ditën e sotme për delegatët e Konventës Kombëtare, ku do të votohet për kryetarin e ri të partisë.

Procesi i votimit është hapur në të githë vendin në orën 09:00 të mëngjesit dhe pritet tëzgjasë deri pasditen e sotme në orën 16:00. LSI ka sjellë si risi votimin online për anëtarët e saj, një proces i zhvilluar për herëtë parë në Shqipëri për shkak të situatën së krijuar prej Covid-19.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button