Lajme

Luan Rama: Jo tërmet, por qamet do të jetë Vlora me 25 prill për horrat e pushtet

Zëvendës kryetari i LSI-së Luan Rama paralajmëron qamet nga Vlora më 25 prill për horrat e pushtet. Ai publikon pamjet e takimeve në qytetin bregdetar, teksa thekson se në të gjithë votuesit e LSI-së në Vlorë ka energji e vendosmëri për të fituar. “25 prilli – dita e madhe e fitores:

JO TËRMET, TËRMET, POR QAMET, QAMET DO TË JETË VLORA ME 25 PRILL PËR HORRAT E PUSHTETIT.
Çfarë force e çfarë dashurie, çfarë energjie dhe çfarë vendosmërie për të fituar në zgjedhjet e 25 prillit ka në të gjithë votuesit e LSI-së në Vlorë.

Një takim emocionues në rajonin nr. 2 të qytetit, si dëshmi e mbështetjes dhe e përkrahjes qytetare, me bindjen se LSI do të fitojë në Vlorë dhe Vlora do të fitojë me LSI-në. Ndaj jo tërmet, tërmet, por qamet, qamet do të jetë 25 prilli për horrat e pushtetit”, shkruan Luan Rama.

Luan Rama Fb

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: