Lajme

Luan Rama,Takim me banorë të rajonit nr 3

Drejtuesi i LSI në qarkun e Vlorës, Luan Rama, Takim me banorë të rajonit nr 3.

Rajoni 3 i Bashkisë Vlorë ishte destinacioni i rradhës për takimet elektorale me të rinjtë. Ka një energji dhe dëshirë të pakursyer për t’u bashkuar me Lëvizjen Socialiste për Integrim për faktin se në palcën tonë qëndron rinia ! Vlorën do e shndërrojme në qytetin e profesionistëve dhe sipërmarrjes! Shërbesa jonë do të jetë ndaj mandatit të popullit dhe për projektet e tyre.Voto LSI. Voto nr 6

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: