Lajme

Luana Vjollca u largua nga TCH

Pak kohë më parë Luana deklaroi largimin nga televizioni Top Channel, ku e kemi parë që në fillimet e karrierës së saj. Tani mediat shkruajnë se Luana po merr oferta të shumta pune dhe mes tyre për drejtimin e një emisioni në Kosovë. Thuhet se moderatorja ka marrë një ofertë marramendëse në shumën e 20 mijë eurove në muaj vetëm për moderimin e këtij programi. Për momentin nuk specifikohet se nga kush televizion ka ardhur oferta.Ndërkohë Luana s’ka lënë as angazhimet muzikore ku prej kohësh ka punuar në studion e kompozitorit Darko Dimitrov.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: