Lajme

Luiz Ejlli voton Benet Becin: Njerëzit që më kanë ndihmuar dua t’i shoh sa më lart

Pas presidentit, kryeministrit dhe figurave të larta politike, i ka ardhur radha fituesit të “Big Brother VIP” që të bëhet lajm.

Luiz Ejlli ka votuar në Shkodër ku ka edhe vendbanimin.

“Kjo është shtëpia ime, po të mos kisha le ktu sdo kisha fitu. Unë nuk merrem me pjesën e politikës. Njerëz që më kanë ndihmu dua t’i shoh sa më lart”-tha Luizi.

Fillimisht, në “BBV” ai kishte shprehur konsiderata të larta për Berishën, por më pas kaloi te Benet Beci i PS-së, që e kishte futur në punë dhe me të cilin u takua, pasi doli nga shtëpia e BB-së, për ta mbështetur publikisht në garën për bashkinë e Shkodrës, përballë Bardh Spahisë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close