Lajme

Lushnje, 17 vjeçarja bie nga pema dhe humb jetën

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Lushnjë këtë të diel. 17-vjeçarja K.Gj ka rënë nga pema dhe si pasojë ka ndërruar jetë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Thanasaj, ndërsa pritet që të ketë një version të saktë të ngjarjes së rëndë, edhe nga ana e policisë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: