Lajme

Lushnje, Ka ndodhur

Një 65 vjeçar eshte p lagosur me a rmë z jarri në rrethana të paqarta në Lushnje. Ngjarja ndodhi ne territorin e jashtëm të banesës së tij rreth orës 05:00 të mëngjesit. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Ngurrëz e Vogël, ku si pasojë e të shtënave ka mbetur i p lagosur shtetasi F.V. i cili është dërguar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punojnë për identifikimin dhe ndalimin e autorit të k rimit

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: