Lajme

Lushnjë/ Përmbyset zetori, humb jetën 55-vjeçari që po punonte tokën

Një fermer ka humbur jetën në Lushnjë pas një aksidenti me mjetin e tij bujqësor.

Sipas informacioneve zyrtare nga policia ngjarja ka ndodhur në fshatin Dushk Sektor, Lushnjë.

Shtetasi Agron Bali, 55 vjeç, ka qenë duke punuar tokën me mjet zetor, kur mjeti është pëmbysur dhe e ka zënë poshtë. Për pasojë fermeri ka humbur jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close