Lajme

Lushnje, Po kalonte rrugën, përplaset nga një makinë gruaja

Një e moshuar është përplasur nga një makinë në Lushnje, teksa po kalonte rrugën për të hedhur mbeturinat. Mjeti me targa AA 079 OC, tip ‘Ford’, ishte duke parakaluar rrugën, ndërkohë që përplasi të moshuarën. E moshuara ka marrë dëmtime të lehta dhe është dërguar në spital për mjekim për të specializuar. Policia po kryen veprimet hetimore në vendngjarje.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: