Lajme

Lushnje, Policia arreston vëllain e tij si autor të ngjarjes

Ka zgjatur shumë pak arratia e autorit të plagosjes me armë zjarri që ndodhi mëngjesin e sotëm në Lushnje.

Mësohet se policia ka arrestuar shtetasin Sami Veliu për p lagosjen e vëllait të tij Faik Veliu, 65 vjeç, ngjarje kjo e ndodhur mëngjesin e sotem në fshatin Ngurrëz e Vogël.

Informacion paraprak: Lushnje:  Si rezultat i reagimit në kohë të Policisë dhe veprimeve të shpejta hetimore,  u bë e mundur identifikimi dhe  kapja e autorit të plagosjes së shtetasit Faik Veliu. Autori eshte shtetasi Sami Veliu, vellai i 65 vjeçarit. Me vone do kete njoftim te plote per rrethanat e ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: