Lajme

Lushnje, i riu rreh nënën dhe e kërcënon

“Lushnjë/ Specialistët për Hetimin e K rimeve në Komisariatin e Policisë Lushnjë ndaluan shtetasin e shpallur në kërkim M. V., 20 vjeç, banues në Lushnjë, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë psikologjike dhe ka k anosur me një mjet të mprehtë(t hikë) nënën e tij. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme”, njofton policia.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: