fbpx
Lajme

Lushnje, Shuhet në aksident 53-vjeçari

Një aksident me pasojë v dekjen ka ndodhur këtë mëngjes në Lushnje. Policia bën me dije se viktima ka mbetur N.R. 53 vjeç. Po ashtu autoritetet bëjnë me dije se 53-vjeçari banues në Plug, “ka qenë duke drejtuar automjetin tip “Benz” dhe dyshohet se për shkak të problemeve shëndetësore ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një mur në anë të rrugës”. Përplajsa ka qenë e fortë dhe 53-vjeçari ka ndërruar jetë në vend. Në vendin e ngjarjes ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button