fbpx
Lajme

Makina bëhet copë nga zetori, nuk ka të lënduar (Foto)

Një aksident rrugor është shënuar mes një zetori dhe një veture pasditen e sotme në Prishtinë Rastin për mediat kosovare e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës, Florie Ahmeti.

“Rreth orësh 15:00 policia është informuar për një aksident në mes dy automjetesh në lagjen “Arbëria” në Prishtinë. Nuk ka persona të lënduar, vetëm dëme material”, ka treguar Ahmeti.

 

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button